Divoká, divoká, divoká…

Jste přímo na ní. Je kouzelná, kreslená rukou zkušených, s přijímající náručí zelených lesů i fascinujících staveb, které se tyčí výš než příkré vrcholky bělostných skal. Jmenuje se Nexus. Jak příhodné jméno pro tu všeobjímající nádheru, královnu všech planet širého vesmíru. A vtom, za ševelení větru, jemně čechrajícího všechny záhyby šatů, se k vám přibližuje snová dívka s dlouhými oušky, ne nepodobnými ouškům bázlivých králíčků, když zahlédne je oko jestřába. Snová dívka, jejíž linie čeří se v zástupech malých vlnek zurčícího jezera, když natahuje svou ručku přímo k… moment! To je zbraň?

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.


Vážně, vážně, VÁŽNĚ?! Co je tohle za planetu? A proč by na ní chtěl kdokoli zůstat? Nejde udělat ani krok, aniž by po vás někdo nevystřelil, nemrštil kouzlem nebo nebo rovnou bombou! Je to tu jeden proti druhýmu, každej proti každýmu! Proboha, pomozte! Kdo je tu doktor?

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

No, alespoň jsou ty videa česky!

Tahle země rozhodně není pro slabý! Tahle země je Wildstar.

A díky společnosti Comgad se na ni můžete těšit už v první polovině příštího roku! Další informace najdete například tu http://www.comgad.cz/obchod/pc-hry/online-hry/wildstar/ a tu http://wildstarfan.cz/.