WildStar®, velmi očekávané MMO od Carbine Studios™,

vyjde na celém světě 3. června 2014

Představujeme také předobjednávkový program včetně předčasných přístupů do bety a exkluzivních herních předmětů

BRIGHTON, VB – 12. března 2014: Společnosti NCSOFT® a Carbine Studios dnes oznámily, že jejich chystané akčně-dobrodružné sci-fi MMO WildStar vyjde oficiálně na celém světě v úterý 3. června 2014. Rovněž bylo zveřejněno, že předobjednávky této hry se spustí ve středu 19. března, doporučená maloobchodní cena pre-order packu bude na českém a slovenském trhu 499 Kč/ 17,99 EUR. Tato cena pak bude zákazníkovi odečtena z finální ceny plné verze hry. Předobjednávky se budou přijímat na webových stránkách výhradního distributora této hry v Česku a na Slovensku, společnosti Comgad, www.comgad.cz a na stránkách všech dobrých prodejců.

Hráči, kteří si hru předobjednají, získají předčasný přístup do několika uzavřených i otevřených beta víkendů a obdrží exkluzivní herní předměty a bonusy, mezi které patří:

Předčasný přístup do hry od soboty 31. května (tři dny před oficiálním vydáním hry).
Exkluzivní raketový domeček.
Výzdobu obydlí v podobně mini-lodě, která hráčům poskytuje více zkušeností za odpočinek.
Herní batoh s 10 místy, který zvýší objem hráčova inventáře.
Příležitost rezervovat si jméno postavy a gildy ještě před vydáním hry.

WildStar vyjde ve dvou verzích. Standardní edice obsahuje hru, 30 dní hracího času a výzdobu do obydlí s eldanskými motivy. Za lehce vyšší cenu si můžete pořídit luxusní edici hry WildStar, která bude obsahovat všechny položky standardní edice a navíc ještě větší nálož exkluzivního obsahu: eldanské vznášedlo, jedinečný kostým, jedinečný eldanský hráčský titul a limitovanou edici sady eldanských barviv. Deluxe Edition bude dostupná v krabici se sběratelským Steelbookem™ v limitované edici.

„Máme nesmírnou radost, že WildStar vydáme,” řekl Jeremy Gaffney, výkonný producent v Carbine Studios. „Těšíme se na to, až se první hráči vrhnou na svou výpravu na neprobádanou planetu Nexus. Nováčci i ostřílení veteráni MMO se budou nesmírně bavit v dynamických soubojích, zatímco zkušené gildy a skupiny budou stavět hotové bitevní pevnosti díky našemu systému Warplot a budou se vydávat na skutečně epické raidy. Chtěli jsme vytvořit zábavný a jedinečný obsah pro hráče MMO všech kategorií od první po maximální úroveň a ještě dál. WildStar je zbrusu nová značka a nový vesmír, který přilákal už 1,4 milionu přihlášek do bety, takže se zdá, že i hráči samotní touží po něčem novém a neokoukaném.“

Na rozdíl od všech současně dostupných her WildStar hráče uchvátí krásným a odlišným stylem animací, velkorysými úpravami bydlení a velmi akčními souboji, které skutečně vyzkouší jejich hráčské dovednosti pomocí dynamického a reaktivního telegrafického systému. Je to hra, která je jedinečná sama o sobě; je humorná, ale přesto prodchnutá záhadnou atmosférou, která naznačuje, že se na tomto světě děje něco, co není na první pohled vidět. WildStar hráčům umožňuje užít si hru tak, jak ji chtějí hrát, a zároveň jim nabízí bezkonkurenční úroveň průzkumu a objevování planety Nexus.

Více informací o hře WildStar se dozvíte na adrese http://www.comgad.cz/obchod/pc-hry/online-hry/wildstar/

Vaší pozornosti rovněž doporučujeme předobjednávkový trailer k Wildstaru, který jsme doplnili s českými titulky.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

Na naší stránce www.comgad.cz už brzy zveřejníme odpovědi na často kladené dotazy (FAQ), kde se mimo jiné dozvíte předběžně plánované termíny betavíkendů a další užitečné informace.