Je to až neodvratitelně blízko. Adrenalin stoupá do kosmických výšin a strmý start rakety jménem WildStar je otázkou pouhých několika dnů. Již 31. května 2014 začne head start pro všechny nedočkavce, kteří si stihli (nebo ještě stihnou!) hru předobjednat.

A 3. června 2014 vypukne na tajemné planetě Nexus teprve ta správná divočina! Tuhle hru totiž může hrát jen… obrovské množství lidí! Protože toho má také hodně co nabídnout.

Velkorysé množství herních módů, propracovaný a dynamický bojový systém, neuvěřitelně poutavý příběh zabalený do stylové grafiky a plně modifikovatelné… vlastně úplně všechno. Chcete upravovat fasádu na domě? Nebo někomu na obličeji? Prosím! Přejete si poklidnou túru po hřebenech hor při objevování skrytých pokladů nezkrotné planety? Zde ji máte. Toužíte vzít partu šílenců a vrhnout se proti sobě? Tyhle touhy máme všichni. A co vzít partu šílenců, jít napadnout partu ještě větších šílenců v naprosto šílené aréně? Nebo třeba zplundrovat sousedovu zahrádku? Prosím, jen si poslužte. Hranice zábavy ve WildStar jsou zkrátka nedefinovatelné. A to všechno… je jenom začátek.

Přichází nová generace MMORPG, staňte se její součástí!

Pokud jste si hru předobjednali a máte k dispozici pre-order klíče, mějte prosím na paměti, že jejich platnost vyprší v pátek 6. června 2014. Budete-li chtít dále probádávat tajemnou planetu Nexus, budete muset svoji hru „upgradovat“ na plnou verzi, a to prostřednictvím Standard Edition za DMOC 1 199 Kč nebo Deluxe Edition za DMOC 1 599 Kč. Prvních 30 dní hry je zdarma, ale při aktivaci účtu je potřeba zadat číslo platební karty nebo kód z kupónu WildStar Timecard. K dispozici jsou kupóny na 15, 30 nebo 60 dní.