Co je kruci ten Strain zač, ptáte se? Je to prudce nakažlivá biologická anomálie zrozená v hlubinách záhadné eldanské laboratoře, která se začala šířit po celé planetě Nexus. Dokáže proměnit životní formy v děsivé zmutované hrůzy, a tudíž jde o nepředstavitelně nebezpečnou hrozbu. Všechny pokusy o boj s touto morovou ránou se setkaly s nezdarem. Má to něco společného s tím, co se stalo Eldanům? A má vesmír šanci na záchranu, nebo už je pozdě?

V přídavku The Strain hráči získají možnost proměnit svá obydlí do děsivě elegantních příbytků pomocí doplňků, jako je třeba vana s tesáky, obrovské infikované oční nervy, ohavné fialové trny a další různé hrůznosti. Navíc budou dostupné nové položky pro bydlení, a to včetně rohožky ve tvaru chřtánu pro nevítané hosty a laboratoře pro podobu fágů.

A jestli vaše postava pořád ještě nebude dost děsivá, můžete vylepšit svůj šatník o prohnilou kolekci tím, že budete sbírat nové ohavné kostýmy. Dostupná budou i nová barviva a nové vznášedlo.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

Seznam věcí, které Strain do hry přidává:

Další nášup skupinového obsahu

· The Nursery – V tomto veřejném minidungeonu se hráči budou muset na cestě do Genesis Chamber probojovat různými živelnými zkušebními místnostmi a dozvědět se víc o Druseřině minulosti.

· The Tree of Life – V srdci Blighthavenu musí hráči pomoct Druseře ochránit Strom života ve minihře ve stylu tower defence v otevřeném světě.

Úpravy s nákazou Strain

· Výzdoba obydlí: Pro hráčská obydlí jsou dostupné nové předměty! Zařiďte si stylově nechutný bejvák s více než 12 nakaženými předměty, které se jen hemží slizem, boláky, vředy, chapadly a bulvami.

· Úpravy: Hráči se mohou od hlavy až k patě obléknout do nakažené zbroje a vyrobit si zbroj s novou škálou nakažených barev jako třeba s korozní fialovou nebo nechutnou oranžovou.

· Dopravní prostředky: Proleťte se pustinami na novém nakaženém vznášedle se stylovými vředy, tesáky a groteskními bulvami. Hráči mohou vylepšit i ostatní dopravní prostředky díky toxickému rohu hojnosti plnému nakažených doplňků

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

Nové zóny pro 50. úroveň s příběhovým obsahem pro skupiny i jednotlivce

· Blighthaven

· The Northern Wastes

Zvláštní předmět pro předplatitele…

· Ty odvážné duše, které si aktivují klíč WildStar do 7. července 9:00, dostanou zvláštní nakažený doplněk kostýmu Squirg.

Více informací se dozvíte an oficiálních stránkách hry.