WS_logo_full_colour_textured_sRGB_EU

WildStar™ v sobě spojuje skvěle stylizovanou grafiku s nejnovější technologií, což ve výsledku přináší mimořádně působivý vizuální zážitek. Děj se odehrává na tajemné cizí planetě, kde vás čeká divoké i záhadné dobrodružství mezi rozvalinami dávné civilizace – můžete hrát způsobem, jaký vám nejlépe vyhovuje, a zažít přitom spoustu napětí a zábavy ze zkoumání a objevování.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

Cesty

Explorer (objevitel): Objevujte tajemství cizího světa. Procestujete nejtemnější zákoutí tajuplné planety a hledejte dávné artefakty s nezměrnou mocí. Vylezte ještě výše, zakutejte se ještě hlouběji a dojděte ještě dále než ostatní. Obsazujte nová území ve jménu své frakce.

Scientist (vědec): Jste živoucím důkazem, že ve vědění je síla! Zakutejte se do záhad planety Nexu, studujte prastaré eldanské relikvie, exotické rostliny i nebezpečné cizí organismy a odkrývejte jedinečné schopnosti.

Soldier (voják): Váš úkol je jasný: pořádně všem nakopat zadky! Zapojujte se do obrovských bitev, ovládejte nové zbraně a zvláštní bojové schopnosti a probijte se na nejvyšší příčky slávy, cti a bohatství.

Settler (osadník): Jste pilířem celé komunity, neboť na tuto nově objevenou planetu přinášíte civilizaci. V nebezpečných oblastech budujte základny a vylepšujte již existující města. Spolupracujte s ostatními a společně zlepšujte nový svět – stavte banky, dopravní sítě, obchody i další užitečné stavby, které vaším spojencům pomohou.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

Nakopejte jim a získejte jméno!
Planeta Nexus rozhodně není místem pro slabé povahy, takže si nazujte pořádné boty, nabijte lasery a nabruste meče. Vyberte si některé z mnoha povolání, používejte různé schopnosti a dovednosti a pomocí soubojové mechaniky porážejte spoustu nebezpečných nestvůr a nepřátel v galaxii. Nebo je vám to ještě málo? Pak se vrhněte na PvP bojiště, do dungeonu a raidů, kde si své schopnosti otestujete na naprosté maximum.

Prozkoumejte novou domovinu!

Nexus patří k nejzáhadnějším a nejnebezpečnějším planetám ve vesmíru, vy jste se však rozhodli usadit právě zde. Na jednu stranu se tu skrývá spousta prastarých rozvalin, hlubokých hvozdů a neprobádaných měsíců, které jen čekají na dobytí. Na druhou stranu je však většina těchto míst obydlena kyberneticky vylepšenými nestvůrami, děsivými bestiemi a dalšími nepřátelskými obyvateli. A zábava nikdy nekončí!

Neodolatelná pastva pro oči!

Ponořte se do nejkrásněji ztvárněné hry v dějinách všehomíra! Zcela jedinečné a nadčasové grafické zpracování propůjčuje tomuto titulu nezapomenutelnou atmosféru a svébytnost. Čeká vás tu spousta svérázných postav, úžasných krajin a dalších prostředí i bossů, z nichž vám budou vstávat vlasy hrůzou na hlavě. Na každém kroku se můžete nadšeně rozhlížet a obdivovat okolí, jež se neustále mění. Ale pozor, abyste neskončili jako nejnádhernější mrtvoly v galaxii!

Dejte dobrodružství co proto!

Úkoly? To rozhodně není všechno – připravili jsme pro vás propracovaný, mnohovrstvý obsah, který zaručuje, že vaše dobrodružství na Nexu bude čím dál napínavější a stále plné zábavy a překvapení. Chcete boje s obrovskými zabijáckými roboty? Máte je mít. Chcete časově omezené zabíjení smrtících jinoplanetárních organismů? Máte je mít. Těšíte se na hledání a zkoumání pokročilé pradávné technologie, z nichž vám spadne brada až po kolena? To si pište, že je budete mít. A co je na tom všem nejlepší? Čím větší bude riziko, tím bohatší bude i kořist!

Vytvářejte spojenectví!

Jakmile dorazíte na divoké a nebezpečné pomezí Nexu, měli byste si vybrat, ke které straně se přidáte. Jinak totiž moc dlouho nepřežijete. Chcete nepřátele masakrovat v zájmu velkého císařství? Pak se přidejte k Dominionu, jenž tuto planetu prohlásil za svou. Či snad vaše sympatie náležejí spíše rebelům, kteří si od nikoho rozkazovat nenechají?  Pak zamiřte do řad exulantů – společenství žoldnéřů, uprchlíků a odpadlíků.

Zvolte si vlastní cestu!

Toto je vaše dobrodružství, takže záleží jen a jen na vás, pro jaký způsob hraní se rozhodnete. Kromě povolání se ještě můžete stát vojákem, vědcem, osadníkem či průzkumníkem. Každý z nich má trochu jiné aspekty a zvláštní odměnu, takže si můžete vybrat zařazení přesně podle vašeho stylu. Ať už budete vztyčovat vlajku, stavět vesmírné letiště, šplhat po horách nebo studovat prapodivné mimozemské tvory, vždy budete moci postupovat podle svého.

Uplatněte svá práva!

Prožívejte vlastní příběh, vztyčujte vlajky nebo si otevřete pivo – toto místo je vaše. Vy jste je našli, vy jste je vybudovali a nikdo vám je sakra nebude brát!

Cože…?!

Ale počkat. Nexus by měl být přece domovem tajemné eldanské civilizace. Po těchto obyvatelích tu ale není ani vidu, ani slechu. Co se s nimi stalo? To musíte zjistit vy. Dobrá zpráva je, že po sobě zanechali spoustu různých náznaků a vodítek. Ta špatná zpráva je, že většina z nich vás může vyhodit do vzduchu, roztrhat nebo proměnit v páru. Takže pokračujte, pořádně se vybavte a začněte s pátráním – pokud dokážete přežít, můžete zjistit pravdu!