JE ČAS SI TO ROZDĚLIT!

Zde je všechno, co potřebujete vědět o vojácích, průzkumnících, osadnících a vědcích. Připraveni? Bude to hodně ostré!

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

VOJÁK

soldier_

TYPY MISÍ

Zavraždění:

Snili jste někdy o tom, že budete profesionálním zabijákem? Probuďte svého vnitřního vraha a vypátrejte cíle, zaměřte je v hledáčku a udělejte sérii zářezů!

Záchranná mise:

Poslouchej, vojáku! Nepřítel si vzal za rukojmí pár civilistů a ty je odtamtud musíš dostat! Jasný? Tak pohyb!

Výdrž – Dobývání:

Jste připraveni nabíjet, zabíjet a vyřešit problémy? Braňte své území proti vlnám nepřátel. Když neteče krev, tak se to nepočítá!

Výdrž – První zásah:

Udeřte silně a rychle! Zaútočte na své cíle a zničte je, než stihnout zavolat posily, a pak se opájejte svou namachrovaností.

Demolice:

Většinu problémů vyřeší patřičné množství výbušnin. Vyhoďte všechno do povětří pomocí bomb, granátů a dalších zbraní hromadného ničení. BUM!

SWAT:

Speciální zbraně a taktika. Víte, co to doopravdy znamená? Nablýskané nové hračky! Otestujte proti nepřátelům pokročilý vojenský hardware. Slitování? Na to si tady nehrajeme.

Výdrž – Zabezpečení:

Zloděje nemá rád nikdo. A tady na scénu přicházíte vy. Braňte svou kořist proti špinavým zločinným nenechavcům a rozdrťte pár lebek kladivem spravedlnosti!

Výdrž – Ochrana:

Být hrdinou není snadné… ale je čas si pořádně dupnout. Braňte své spojence před vlnami nepřátel. Jejich přežití je klíčové.

PRŮZKUMNÍK

Explorer


TYPY MISÍ

Zeměpisectví:

Dělat mapy nebylo nikdy tak zábavné… ani nebezpečné! Podívejte se do nespoutaných divočin Nexusu a zmapujte území pro svou frakci.

Výprava:

Čekají vás neprobádané hranice! Vydejte se do velkého neznáma a určitě prozkoumejte každou píď mapy. Zbabělci ať se radši ani nehlásí.

Hon za pokladem:

Pradávné artefakty? Souhlasí. Vzdálené nepřístupné lokace? Taky. Nebojácní průzkumníci, kteří se nebezpečí vysmívají do tváře? No to si pište!

Dozor:

Probuďte tajného agenta! Tam venku zuří válka a vy musíte rozmístit dálková sledovací zařízení, abyste měli nepřítele pěkně na očích.

Průzkum:

Nexus se tajnými místy jen hemží a vy najdete každičké z nich! Pomocí kombinace technologie a obratnosti se dostaňte na skryté lokace!

Operace:

Průzkum není jen o šplhání v horách. Občas si musíte vzít pořádnou výbavu, zatnout zuby a postarat se o problémy. Schopnosti se rozhodně vyplatí.

Zábor:

Nexus není pro všechny dost velký a druhé místo je na prd. Takže vyrazte ven, zabodněte do země svou vlajku a zaberte tuto planetu pro své spojence.

Stopování:

Připraveni na lov? Vystopujte nepřátele, potvory a podivné anomálie v nehostinné krajině planety Nexus. Epické odměny? Každopádně!

OSADNÍK

Settler-


TYPY MISÍ

Rozšiřování území:

Tohle město se samo nevylepší. Takže vystupte z řady, připněte si opasek s nářadím a dejte se do práce. Postavte věci, které ostatním alespoň trochu usnadní život.

Zásobárna:

Kdo má čas jen tak sedět a čekat, až mu někdo donese důležité zásoby přímo pod nos? Nazujte boty a přineste domů tu nejlepší slaninu!

Služba veřejnosti:

Někteří lidé prostě nemají kuráž ani páteř, aby úkol splnili. Ještě že vy ano. Plňte úkoly pro vyšší dobro a budete za to odměněni.

Civilní obrana:

Městské stráže se můžou postarat o drobnosti, ale když se k branám přiřítí to největší a nejzuřivější monstrum na Nexusu, zachránit město můžete jen vy.

Infrastruktura:

Jste připraveni na pořádný rozmach nemovitostí? Pak splňte svou občanskou povinnost a postavte svým spojencům a přátelům nemocnice, hospody, vesmírné přístavy.

VĚDEC

Scientis


TYPY MISÍ

Rozbor:

Je čas pustit ke kormidlu ten váš velký mozek! Ať už jde o monstrum s hmyzíma očima, nebo nepřátelskou databanku, proskenovat to můžete jen vy.

Biologie:

Nexus je domovem nejbláznivějších příšer na téhle straně vesmírné periferie! Vy a váš věrný skenbot byste se do toho měli pustit.

Katalog:

Vědění je síla. Což je dobře, protože na Nexusu je spousta vědění, které je potřeba nasbírat a katalogizovat. Je čas získat sílu!

Diagnostika:

Jste vědec, a to znamená, že můžete všechno spravit. Ať už jde o zlomenou nohu, nebo porouchaného bota, vy problém diagnostikujete a vyřešíte.

Archeologie:

Eldanští po sobě zanechali celou planetu plnou úžasných věcí. Takže oskenujte ty relikvie, roboty a radikální stroje!

Botanika:

Studovat rostlinky na Nexusu je báječné! Obzvlášť pokud vám ty rostlinky chtějí sežvýkat obličej. Chcete přivonět ke kytičkám u cesty? Nedoporučujeme.

Chemie:

Nexus je plný exotických materiálů a cizáckých sloučenin, které čekají na to, až je někdo prostuduje. Jsou některé z nich šíleně nebezpečné? O tom není pochyb.

Polní výzkum:

Kdo ví, jaké zlo se skrývá v srdcích nepřátelských forem cizáckého života? No přece vy. Studujte vzorce chování domorodců. A nenechte se přitom zabít.

MÁTE DALŠÍ DOTAZY?

Tak to máte kliku? Agentka Voxine nám dala povolení vám zodpovědět pár otázek. Jen se nesnažte ptát na něco, kvůli čemuž by vás mohla… odvolat.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

Jaký je rozdíl mezi třídou (class) a cestou (path)?

Výběr třídy se řídí vaším oblíbeným stylem boje. Jste střelec, křehký léčitel, nebo lidský štít? Výběr cesty závisí na vašem stylu hraní. Rádi prozkoumáváte nebezpečná místa, zabíjíte nepřátele, nebo všechno studujete? Rozhodněte se a my vás zahrneme spoustou toho, co máte rádi.

Je nějaký rozdíl mezi obsahem týkajícím se cest a dalšími druhy obsahu?

Obsah týkající se cest je speciálně navržen tak, aby podporoval konkrétní herní styly. Jste blázni do příběhu a historie? Jasně, každý si k příběhu a historii WildStaru přičichne, ale jen vědec se skutečně může ponořit do těch největších hlubin. Nebo vám víc vyhovuje stavba a vytváření sociálních kontaktů? Pak si zvolte osadníka a postavte jedinečné předměty a domy pro své kámoše na Nexusu.

Získám něco, když se přidám k ostatním hráčům v misích, které se týkají cesty?

Ano. My tomu říkáme „Křižovatky“ a za ně jsou pochopitelně odměny. Takže vyrazte za ostatními a přiložte ruku k dílu.

Jak to, že jsem nedostal pozvánku do bety?

Trpělivost, lidičky! Betu rozjíždíme postupně, abychom se ujistili, že to děláme správně, ale v budoucnu ji otevřeme pro mnohem víc lidí. Takže buďte v obraze!

Co se stane, když přeskočím úkoly a obsah týkající se cest?

Nic. Obsah týkající se cest není potřebný k tomu, abyste získávali nové úrovně. Ale zároveň byste se připravili o něco z toho nejúžasnějšího obsahu, který ve hře je. A to bychom nedoporučovali.

Proč bych se proboha měl zajímat o cesty? Budu z toho něco mít?

Všechno možné! Zatímco bude vaše cesta během hraní nabírat nové úrovně, budete získávat zvláštní schopnosti, kořist, kostýmy a peníze. To vypadá dost dobře, ne? Taky že je.

Můžu svou cestu změnit?

V současnosti? Ne. Stejně jako třída je vaše cesta trvalý určující aspekt vaší postavy. Ale vždycky si můžete udělat alternativní postavu nebo dvě!

Jak jste na cesty přišli?

Už jste slyšeli o bartlech? Naše cesty jsou na nich mírně založeny. Ale hlavně jsme zkoumali, jak hráči hrají MMO, a vytvořili podle toho skvělý obsah.

Zbožňuju zabíjení, průzkum a budování zároveň! Proč nemůžu dělat všechno z toho?

Můžete a taky budete! Obsah standardních úkolů bude zahrnovat kousky toho všeho. Nebojte se! O tohle jsme se postarali.