wildstar medic

medic-header

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

Medikovo vybavení

RESONATORS (rezonátory)

gear-resonators

„Rezonuje“ s vámi představa, že druhým dáváte elektrické šoky? Pokud ano, pak v praxi jistě oceníte ultrašokové rezonátory Mark IX. Tímto loňským vítězem soutěže o nejmučivější chirurgický nástroj můžete léčit nepřátele a spalovat své přátele, jak jen budete chtít. Vypadají jako zdivočelý kardiostimulátor, ale ve skutečnosti jsou ještě mnohem divočejší!

FIELDS (pole)

gear-fields

Mluvil tu někdo o sci-fi felčarech s virtuálním lékařským arzenálem bezpečných i zhoubných aur? Díky těmto zázrakům moderní medicíny si můžete vychutnávat nepřátelské úlevné vzdechy a smrtelné výkřiky spojenců.

PROBES (sondy)

gear-probes

Nic nerozzáří medikovu tvář tak jako pohled na hromádku zbrusu nových blyštivých sond! Sofistikovaný pokrok v biotechnologiích zaručuje tak rychlou funkčnost léčivých sond, že po nich zbudou jizvy pouze na duši! A pro mediky, kteří raději útočí, tu zase máme Ultr-Probinatrix 9000-Z, který zaručeně způsobí smrt rychleji, než obět stačí říct á. S takovými zařízeními bude zabíjení pacientů hračka!

Zbroj

středně těžká zbroj

Dostupné rasy

EXULANTI

člověk

granok

mordesh

DOMINION

cassian

chua

mechari mordesh

Zdroj energie:

medic-resource

Power Cores (energetická jádra)

Svou sílu medik čerpá především z energetických jader. Ta mají na počátku energii na maximu, ale silnými útoky a uzdravováním se tato síla spotřebovává. V boji lze jádra dobíjet základními útoky nebo léčením, po bitvě se energie rychle znovu doplní.

Role

medic-roles-en

Léčitel

Medikové, kteří si soustředí na léčení, ocení třeba tyto schopnosti:

Healing Nova (léčivá nova)

Repair Station (opravná stanice)

DPS

Medikové, kteří dávají přednost útoku, používají například dovednosti:

Atomize (atomizace)

Gamma Rays (paprsky gama)

Dějiny mediků

medic-lore-image

V dávných dobách bývalo skvělé být doktorem. Nemoci a smrt byly všudypřítomné a vyznavači lékařské profese patřili k několika málo vyvoleným, kteří mohli za své rady žádat nemožné sumy. A to i v případě, že se ukázaly jako nepotřebné či přímo fatální. Díky báječným inovacím v oblasti válečnického umění jejich počet vzrůstal stejně rychle, jako stoupal počet pacientů. Byly to tenkrát skvělé časy!

Pak ale celou ranhojičskou profesi postihla tragická katastrofa: vědci vynalezli magnetické rezonátory, které dokázaly v okamžiku navrátit zdraví takřka každému nemocnému. Masové epidemie a umírání tak nadobro skončily a někteří lékaři museli buď zcela nechat řemesla, anebo – což je snad horší – zachraňovat životy zcela zdarma.

Nejpodnikavější průmysloví sociopaté však naštěstí nelenili a brzy celou profesi obrátili novým směrem. Aspirující felčaři změnili své zaměření, přeprogramovali rezonátory a namísto, aby bolest léčili, ji začali sami způsobovat.

A tak provedli pár nepodstatných změn ve své posvátné přísaze a mohli opět vydělávat těžké peníze. Díky neúnavnému úsilí těchto průkopníků se mohl původní systém na podporu života takřka přes noc přetransformovat v domácí výrobu. Časy se prostě mění a jsou čím dál lepší!

Často kladené dotazy (FAQ) – medik

Obecné otázky

Působí medik na dálku, nebo kontaktně?

Medik své schopnosti používá zhruba na střední vzdálenost. Obecně má kratší dosah nežli esper nebo spellslinger.

Je potřeba, aby medik při používání svých schopností stál na místě?

Medik může veškerá svá umění aplikovat za pohybu. Jen u některých schopností je třeba určit pole, působnosti tak, aby ovlivňovaly nepřátele, nebo spojence.

Může medik léčit a útočit zároveň?

Při vhodné úpravě postavy a volbě schopností opravdu můžete získat medika, který bude fungovat jako DPS a zároveň bude své druhy i účinně uzdravovat.

Mechanika

Jak fungují medikova pole?

Medik má k dispozici několik plošně působících schopností, které účinkují na soupeře nebo na spojence, kteří se v dané oblasti vyskytují. Některá pole je třeba zaměřit myší, jiná se generují tam, kde stojíte, takže v takovém případě je důležité si vybrat tu správnou pozici.

Jak fungují sondy?

Medik má k dispozici několik typů sond. Většina z nich se na určitou dobu napojí přímo na spojence či nepřátele, jiné lze opětovnou aktivací s okamžitým účinkem odpálit.

Z čeho toto povolání čerpá energii pro své schopnosti?

Medikové svou energii čerpají z energetických jader. Ta jsou zpočátku na maximu a jejich energie se spotřebovává používáním či posilováním některých schopností. Na rozdíl od espera medik při svých aktivitách nespotřebuje vždy úplně všechna jádra.

medic-propaganda-en

„Dřív jsem volal ‚Medik!‘ s nadějí, nikoliv hrůzou v hlase. Teď si říkám, jak jsem byl starý, tak jsem byl naivní.“ – Ish’amel the Bloodied